UBYTOVANIEretrodiakovce

Drevené chatky  

Drevené chatky ponúkajú ubytovanie za skvelú cenu v areáli termálneho kúpaliska. Chatky sú zariadené dvoma posteľami s bielizňou s možnosťou prístelky, stolom, stoličkami a umývadlom so studenou vodou. Spoločné sociálne zariadenie a kuchyňa sú zabezpečené v areáli kempu. Chatky majú vlastnú terasu. Sú vhodné pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú trávenie času v prírode pri bazénoch. Parkovanie je možné pri chatkách.

Rekreačné chatky typu Okál

Rekreačné chatky typu Okál sa skladajú z dvoch ubytovacích jednotiek, sú jednoducho zariadené štyrmi posteľami s bielizňou, skriňou, majú osobitné WC, umývadlo a sprchový kút so studenou a teplou pitnou vodou. Pred chatkou je terasa. Sú vhodné pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú trávenie času v prírode pri bazénoch. Parkovanie je možné pri chatkách.

Turistická ubytovňa RETRO 

Ubytovňa sa nachádza v areáli kúpaliska a poskytuje ubytovanie s nižším štandardom. Tvoria ju dve poschodia. Izby sú 2 a 3 posteľové s možnosťou prístelky, vybavené skriňou,  stolom, stoličkami. Spoločné sociálne zariadenie sa nachádza na každom poschodí. Na prízemí je k dispozícii spoločenská  miestnosť a spoločná kuchynka vybavená stolom, stoličkami, kuchynskou linkou s riadom, dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Spoločenská miestnosť disponuje televízorom a funkčným nábytkom. Pred ubytovacím zariadením sa nachádza parkovisko pre ubytovaných hostí. Ubytovňa je vhodná pre skupinu priateľov, i pre mladé páry.